Pataisos dėl genetiškai modifikuotų organizmų grąžintos iniciatoriams tobulinti

Seimas iniciatoriams grąžino tobulinti Genetiškai modifikuotų organizmų įstatymo pataisas (projektai Nr. XIP-767, Nr. XIP-2064, Nr. XIP-1702(2). Tokią nuomonę pateikė ir projektus svarstę Seimo Aplinkos apsaugos ir Ekonomikos komitetai.

Seimo narių Kęstučio Daukšio, Dailio Alfonso Barakausko ir Gedimino Navaičio įregistruotomis pataisomis buvo siekiama įtvirtinti prievolę informuoti vartotoją apie genetiškai modifikuotų organizmų buvimą net ir tais atvejais, kai jų produkte yra mažiau kaip 0,9 proc., įpareigoti gamintojus valgiaraščiuose nurodyti, ar patiekalui gaminti vartoti produktai, kurių sudėtyje yra genetiškai modifikuotų organizmų. Taip pat pataisomis buvo siūloma numatyti mokestinės rinkliavos įvedimą už kiekvieną šalyje pagamintą, importuotą ir tiekiamą rinkai genetiškai modifikuotų veislių sėklų, produktų, vaistų, medicininių gaminių ar pašarų pakuotę.

LR Seimo kanceliarijos informacija, http://www.sxc.hu nuotr.

Reklama

2 Komentaras »

  1. Johnsonas said

    Johnsonas reblogged this from Johnsono ne'Blog'as.

  2. […] Pataisos dėl genetiškai modifikuotų organizmų grąžintos iniciatoriams tobulinti (via Genetiškai modifikuoti organizmai | GMO) Seimas iniciatoriams grąžino tobulinti Genetiškai modifikuotų organizmų įstatymo pataisas (projektai Nr. XIP-767, Nr. XIP-2064, Nr. XIP-1702(2). Tokią nuomonę pateikė ir projektus svarstę Seimo Aplinkos apsaugos ir Ekonomikos komitetai. Seimo narių Kęstučio Daukšio, Dailio Alfonso Barakausko ir Gedimino Navaičio įregistruotomis pataisomis buvo siekiama įtvirtinti prievolę informuoti vartotoją apie genetiškai modifikuotų organizmų buvimą net ir ta … Read More […]

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: