GMO daromos žalos paveikslas – GMO Evidence duomenų bazėje

World Map of GMO EvidenceGMO Evidence (http://gmoevidence.com) išleido naują išteklių, kuriame parodoma, kokią žalą GMO ir herbicidas raundapas (Roundup) sukėlė įvairiose šalyse visame pasaulyje. Dauguma GMO yra modifikuoti suteikiant atsparumo herbicidui raundapui savybę.

Kaip teigiama, GMO ir raundapo daromos žalos įrodymai iki šiol buvo giliai paslėpti tūkstančiuose puslapių informacijos. Naujos GMO Evidence interneto svetainės kūrėjai peržiūrėjo juos ir sukūrė lengvai naudojamą duomenų bazę, kurią sudarė Sustainable Pulse (http://sustainablepulse.com/).

GMO Evidence sudėjo laboratoriniais duomenimis paremtus mokslo tiriamuosius darbus ir „lauko“ atvejus, ir sukūrė „biblioteką“, kurioje faktai apie GMO ir roundapo keliamą žalą yra pateikiami vienoje vietoje.

gmoevidence

GMO Evidence įtraukė mokslininkų, pvz., prof. Gilles‘o-Erico Seralinio, Arpado Pusztai, Jacko Heinemano, Andréso Carrasco ir kitų darbus.

Svarbūs „lauko“ atvejai apima paršelių, šeriamų GM soja, apsigimimus, apie tai neseniai publikuotas straipsnis Danijoje, GM žiedadulkių sukeltus susirgimus Filipinuose, kiaulių nevaisingumą Ajovoje, žmonių apsigimimus, kurie buvo susiję su GM sojos purškimu herbicidais Argentinoje ir kt.

Parengta pagal sustainablepulse.com informaciją

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: