Andrejus Gaidamavičius: Ką mums atneš laisva prekyba tarp JAV ir ES? GMO ir kiti atvejai

138Tęsiant susivienijimo “Žali.lt“ organizuojamą seminarų-diskusijų ciklą bendruomenės daržų tematika, kviečiame šių metų spalio 30 d. 18 val. pasiklausyti Andrejaus Gaidamavičiaus paskaitos “Ką mums atneš laisva prekyba tarp JAV ir ES?“.

Vokietijos BASF kompanija šių metų pradžioje pranešė besitraukianti iš Europos rinkos dėl visuomenės nepakantumo GMO. Šią vasarą JAV korporacija MONSANTO nustebino pareiškimu, kad nebesieks Europoje įteisinti naujas GMO veisles. Naftos kompanija CHEVRON šį rudenį paskelbė pasitraukianti iš skalūnų dujų žvalgybos ir gavybos konkursų Lietuvoje ir Rumunijoje. Tai tik kelios korporacijos, kurios nuolat mus laikė įtampoje ir dabar staiga… dingo. Bet džiaugtis, anaiptol, nėra dėl ko. Kaip ir jūros atsitraukia prieš didelį cunamį, taip ir didieji gamtos teršėjai tik trumpam paliko mus ramybėje. Jie laukia svarbiausio – numatomos pasirašyti laisvos prekybos sutarties tarp JAV ir ES.

Ši Andrejaus Gaidamavičiaus paskaita bus apie tai, kad nuo šiol mes turime tik vieną aplinkosaugos problemą, tikrą problemą – šią sutartį. Naujausios žinios tiesiai iš Berlyne vykusio Žemės draugų susitikimo. Ir kvietimas plataus masto pasipriešinimo kampanijai, kuriai jau mobilizuojasi visos Europos aplinkosaugos organizacijos.

Renginys vyks Vilniaus g. 22/1, Vilniuje, restorano “Mano Guru“ patalpose.

138

Po paskaitos vyks diskusija, taip pat Žali.lt trečiadieninė sueiga, aptariant aktualius žaliuosius klausimus, pasirengimo forumams ir visuotiniam susirinkimui organizacinius planus, priimant naujus narius.

Seminaro dalyvių laukia vaišės.

Visi kviečiami aktyviai dalyvauti, išklausyti įdomios temos, padiskutuoti, išsakyti savo mintis ir idėjas, apsitarti, pabendrauti.

Renginys Facebook’e.

Reklama

Komentarų: 1 »

  1. gmolt said

    Paskaitos įrašas:

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: